Sesongstart...

Av: Louise Pettersen. Opprettet: 11/01-10 kl. 09.22.
Sist oppdatert: 11/01-10 kl. 09.23.

Vi er inne i uke 2 og de speidergruppene som ikke allerede startet opp sesongen sist uke er vel i løypen de kommende dagene.

Den kalde og vinterlige starten på 2010 byr jo virkelig på gode muligheter til vinterspeiding; snøhuletur med førerpatruljen, skiturer med både flokk og tropp og telting i 15 kalde med roverlaget... Og som jeg skrev til alle gruppelederne i en epost, har jeg som agenda å live opp disse hjemmesidene. DERFOR: når dere drar på skitur, snøhuletur eller hva det måtte være og føler at en aldri så liten logg derfra kunne gjøre seg her, skriv en tekst, legg ved et par bilder og send meg en epost!

Og igjen vil jeg oppfordre gruppene til å sende inn info om de respektive hyttene, slik at jeg kan legge det ut under "Hytter til leie". Se link for å se hvordan jeg har gjort det.